BZV SPEED S.R.L.
Înființată în 2019 (7 ani) · Sat Procopoaia Com. Orleşti, județul VÂLCEA
CUI 41381646· J2019000877389
Date de identificare
- CUI
- 41381646
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2019000877389
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 11/07/2019
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Principală 67, Sat Procopoaia Com. Orleşti, județul VÂLCEA
- CAEN principal
- 4941, Transporturi rutiere de mărfuri
Descrierea firmei BZV SPEED S.R.L.
BZV SPEED S.R.L., din Sat Procopoaia Com. Orleşti, CUI 41381646, Înființată în 2019. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4941, Transporturi rutiere de mărfuri. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 2,2 mil lei, cu un profit net de 179,8 mii lei și 4 angajați.
BZV SPEED S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma BZV SPEED S.R.L.
BZV SPEED S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul VÂLCEA.
Întrebări frecvente despre BZV SPEED S.R.L.
Ce cifră de afaceri are BZV SPEED S.R.L.?
În anul 2025, BZV SPEED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2,2 mil lei.
Este activă firma BZV SPEED S.R.L.?
BZV SPEED S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2019.
Ce activitate are BZV SPEED S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4941, Transporturi rutiere de mărfuri.
