BULDOARDEAL SRL
Înființată în 2015 (11 ani) · Orş. Seini, județul MARAMUREŞ
CUI 34187656· J2015000210241
Date de identificare
- CUI
- 34187656
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2015000210241
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 04/03/2015
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Victoriei 21, Orş. Seini, județul MARAMUREŞ
- CAEN principal
- 4779, Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
Descrierea firmei BULDOARDEAL SRL
BULDOARDEAL SRL, din Orş. Seini, CUI 34187656, Înființată în 2015. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4779, Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 2,7 mil lei, cu un profit net de 531,1 mii lei și 6 angajați.
BULDOARDEAL SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma BULDOARDEAL SRL
BULDOARDEAL SRL are 2 asociați și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul MARAMUREŞ.
Întrebări frecvente despre BULDOARDEAL SRL
Ce cifră de afaceri are BULDOARDEAL SRL?
În anul 2025, BULDOARDEAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 2,7 mil lei.
Este activă firma BULDOARDEAL SRL?
BULDOARDEAL SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2015.
Ce activitate are BULDOARDEAL SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4779, Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine.
