BRIVE SRL

Înființată în 1995 (31 ani) · Mun. Săcele, județul BRAŞOV

CUI 7309551· J1995000233084

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
136 mii lei
▲ 55,7%
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
31 ani

Date de identificare

CUI
7309551
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J1995000233084
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
17/05/1995
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Viitorului 22, Mun. Săcele, județul BRAŞOV
CAEN principal
4721, Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete, în magazine specializate

Descrierea firmei BRIVE SRL

BRIVE SRL, din Mun. Săcele, CUI 7309551, Înființată în 1995. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4721, Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete, în magazine specializate. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 136 mii lei, cu un profit net de 0 lei și 1 angajați.

BRIVE SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma BRIVE SRL

BRIVE SRL are 2 asociați și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
R.M.G. AsociatR.S. AsociatR.M.G. AdministratorR.S. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre BRIVE SRL

Ce cifră de afaceri are BRIVE SRL?

În anul 2025, BRIVE SRL a raportat o cifră de afaceri de 136 mii lei.

Este activă firma BRIVE SRL?

BRIVE SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 1995.

Ce activitate are BRIVE SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4721, Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete, în magazine specializate.