BRIAN SERV SRL

Înființată în 2006 (20 ani) · Sat Gulia Com. Tărtăşeşti, județul DÂMBOVIŢA

CUI 18342723· J15/92/2006

SUSPENDATANEPLĂTITOR TVAINACTIVĂ FISCAL
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
20 ani

Date de identificare

CUI
18342723
Stare
SUSPENDATA
Nr. Reg. Com.
J15/92/2006
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
03/02/2006
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
COM. TĂRTĂŞEŞTI, Sat Gulia Com. Tărtăşeşti, județul DÂMBOVIŢA
CAEN principal
5020, Transporturi maritime şi costiere de marfă

Descrierea firmei BRIAN SERV SRL

BRIAN SERV SRL, din Sat Gulia Com. Tărtăşeşti, CUI 18342723, Înființată în 2006. Are ca obiect principal de activitate CAEN 5020, Transporturi maritime şi costiere de marfă. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

BRIAN SERV SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma BRIAN SERV SRL

BRIAN SERV SRL are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
P.M.G. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Firme similare

Firme cu același cod CAEN din județul DÂMBOVIŢA.

Întrebări frecvente despre BRIAN SERV SRL

Ce cifră de afaceri are BRIAN SERV SRL?

În anul 2025, BRIAN SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma BRIAN SERV SRL?

BRIAN SERV SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea SUSPENDATA, înființată în 2006.

Ce activitate are BRIAN SERV SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 5020, Transporturi maritime şi costiere de marfă.