B&G DIRECT DEVELOPMENT SRL

Înființată în 2008 (18 ani) · Sector 6 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CUI 24855448· J40/20663/2008

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
37,8 mii lei
▼ 80,1%
Profit net (2025)
-22,3 mii lei
▼ 117,3%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
18 ani

Date de identificare

CUI
24855448
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J40/20663/2008
Plătitor TVA
Nu, cod TVA intracomunitar RO48161346
Data înființării
11/12/2008
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Prl. Ghencea 30, Sector 6 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI
CAEN principal
4762, Comerţ cu amănuntul al ziarelor şi articolelor de papetărie, în magazine specializate

Descrierea firmei B&G DIRECT DEVELOPMENT SRL

B&G DIRECT DEVELOPMENT SRL, din Sector 6 Mun. Bucureşti, CUI 24855448, Înființată în 2008. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4762, Comerţ cu amănuntul al ziarelor şi articolelor de papetărie, în magazine specializate. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 37,8 mii lei, cu o pierdere netă de 22,3 mii lei și 1 angajați.

B&G DIRECT DEVELOPMENT SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma B&G DIRECT DEVELOPMENT SRL

B&G DIRECT DEVELOPMENT SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
G.C.B. AsociatG.C.B. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre B&G DIRECT DEVELOPMENT SRL

Ce cifră de afaceri are B&G DIRECT DEVELOPMENT SRL?

În anul 2025, B&G DIRECT DEVELOPMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 37,8 mii lei.

Este activă firma B&G DIRECT DEVELOPMENT SRL?

B&G DIRECT DEVELOPMENT SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2008.

Ce activitate are B&G DIRECT DEVELOPMENT SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4762, Comerţ cu amănuntul al ziarelor şi articolelor de papetărie, în magazine specializate.