BALORMAN ROMANIA SRL

Înființată în 2017 (9 ani) · Mun. Reghin, județul MUREŞ

CUI 37080424· J2017000238265

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
46,8 mil lei
▼ 4,3%
Profit net (2025)
745,7 mii lei
▼ 71,5%
Număr de angajați 2025
37
Vechimea firmei
9 ani

Date de identificare

CUI
37080424
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2017000238265
Plătitor TVA
Da
Data înființării
22/02/2017
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Salcâmilor 3, Mun. Reghin, județul MUREŞ
CAEN principal
3100, Fabricarea de mobilă

Descrierea firmei BALORMAN ROMANIA SRL

BALORMAN ROMANIA SRL, din Mun. Reghin, CUI 37080424, Înființată în 2017. Are ca obiect principal de activitate CAEN 3100, Fabricarea de mobilă. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 46,8 mil lei, cu un profit net de 745,7 mii lei și 37 angajați.

BALORMAN ROMANIA SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma BALORMAN ROMANIA SRL

BALORMAN ROMANIA SRL are 1 asociat și 4 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
B.I.A. AsociatM.B.B. AdministratorO.K.T. AdministratorY.R. AdministratorK.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre BALORMAN ROMANIA SRL

Ce cifră de afaceri are BALORMAN ROMANIA SRL?

În anul 2025, BALORMAN ROMANIA SRL a raportat o cifră de afaceri de 46,8 mil lei.

Este activă firma BALORMAN ROMANIA SRL?

BALORMAN ROMANIA SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2017.

Ce activitate are BALORMAN ROMANIA SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 3100, Fabricarea de mobilă.