BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L.

Înființată în 2003 (23 ani) · Sector 4 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CUI 15972430· J2003016584407

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
23 mil lei
14,7%
Profit net (2025)
778,7 mii lei
Număr de angajați 2025
34
Vechimea firmei
23 ani

Date de identificare

CUI
15972430
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2003016584407
Plătitor TVA
Da
Data înființării
08/12/2003
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Bucur 4-6, Sector 4 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI
CAEN principal
9039, Alte activități-suport pentru creație și interpretare artistică

Descrierea firmei BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L.

BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L., din Sector 4 Mun. Bucureşti, CUI 15972430, Înființată în 2003. Are ca obiect principal de activitate CAEN 9039, Alte activități-suport pentru creație și interpretare artistică. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 23 mil lei, cu un profit net de 778,7 mii lei și 34 angajați.

BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L.

BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L. are 3 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
B.T.S. AsociatM.L.C. AsociatP.L.L. AsociatP.A.M. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L.?

În anul 2025, BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 23 mil lei.

Este activă firma BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L.?

BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2003.

Ce activitate are BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 9039, Alte activități-suport pentru creație și interpretare artistică.