AUTO NORD PV SRL
Înființată în 2017 (9 ani) · Sector 1 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI
CUI 37847684· J40/10543/2017
Date de identificare
- CUI
- 37847684
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J40/10543/2017
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 28/06/2017
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Amiciţiei 75, Sector 1 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI
- CAEN principal
- 4532, Comerţ cu amănuntul de piese şi accesorii pentru autovehicule
Descrierea firmei AUTO NORD PV SRL
AUTO NORD PV SRL, din Sector 1 Mun. Bucureşti, CUI 37847684, Înființată în 2017. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4532, Comerţ cu amănuntul de piese şi accesorii pentru autovehicule. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 138,3 mii lei, cu o pierdere netă de 38,4 mii lei și 1 angajați.
AUTO NORD PV SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma AUTO NORD PV SRL
AUTO NORD PV SRL are 2 asociați și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Întrebări frecvente despre AUTO NORD PV SRL
Ce cifră de afaceri are AUTO NORD PV SRL?
În anul 2025, AUTO NORD PV SRL a raportat o cifră de afaceri de 138,3 mii lei.
Este activă firma AUTO NORD PV SRL?
AUTO NORD PV SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2017.
Ce activitate are AUTO NORD PV SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4532, Comerţ cu amănuntul de piese şi accesorii pentru autovehicule.
