ATTRACT BRIKET BIO SRL

Înființată în 2017 (9 ani) · Sat Secusigiu Com. Secusigiu, județul ARAD

CUI 37867703· J02/1245/2017

SUSPENDATANEPLĂTITOR TVAINACTIVĂ FISCAL
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
Profit net (2025)
-566 lei
▲ 50,5%
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
9 ani

Date de identificare

CUI
37867703
Stare
SUSPENDATA
Nr. Reg. Com.
J02/1245/2017
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
30/06/2017
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
SECUSIGIU 324, Sat Secusigiu Com. Secusigiu, județul ARAD
CAEN principal
1629, Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie şi din alte materiale vegetale împletite

Descrierea firmei ATTRACT BRIKET BIO SRL

ATTRACT BRIKET BIO SRL, din Sat Secusigiu Com. Secusigiu, CUI 37867703, Înființată în 2017. Are ca obiect principal de activitate CAEN 1629, Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie şi din alte materiale vegetale împletite. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu o pierdere netă de 566 lei și 0 angajați.

ATTRACT BRIKET BIO SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma ATTRACT BRIKET BIO SRL

ATTRACT BRIKET BIO SRL are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
Ş.M. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre ATTRACT BRIKET BIO SRL

Ce cifră de afaceri are ATTRACT BRIKET BIO SRL?

În anul 2025, ATTRACT BRIKET BIO SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma ATTRACT BRIKET BIO SRL?

ATTRACT BRIKET BIO SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea SUSPENDATA, înființată în 2017.

Ce activitate are ATTRACT BRIKET BIO SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 1629, Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie şi din alte materiale vegetale împletite.