ATRACTIV GENERAL CONCEPT S.R.L.

Înființată în 2016 (10 ani) · Mun. Oradea, județul BIHOR

CUI 35703445· J2016000425059

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
393,2 mii lei
▲ 14,8%
Profit net (2025)
-59,9 mii lei
▼ 126,7%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
10 ani

Date de identificare

CUI
35703445
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2016000425059
Plătitor TVA
Da
Data înființării
24/02/2016
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Dragoş Vodă 13, Mun. Oradea, județul BIHOR
CAEN principal
7499, Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Descrierea firmei ATRACTIV GENERAL CONCEPT S.R.L.

ATRACTIV GENERAL CONCEPT S.R.L., din Mun. Oradea, CUI 35703445, Înființată în 2016. Are ca obiect principal de activitate CAEN 7499, Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 393,2 mii lei, cu o pierdere netă de 59,9 mii lei și 1 angajați.

ATRACTIV GENERAL CONCEPT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma ATRACTIV GENERAL CONCEPT S.R.L.

ATRACTIV GENERAL CONCEPT S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
B.M. AsociatB.M. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre ATRACTIV GENERAL CONCEPT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ATRACTIV GENERAL CONCEPT S.R.L.?

În anul 2025, ATRACTIV GENERAL CONCEPT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 393,2 mii lei.

Este activă firma ATRACTIV GENERAL CONCEPT S.R.L.?

ATRACTIV GENERAL CONCEPT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2016.

Ce activitate are ATRACTIV GENERAL CONCEPT S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 7499, Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a..