ATELIER DTL & EEV S.R.L.

Înființată în 2022 (4 ani) · Orş. Tăuţii-Măgherăuş, județul MARAMUREŞ

CUI 45422692· J2022000001247

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
245,6 mii lei
▲ 20,4%
Profit net (2025)
78,6 mii lei
▼ 13,4%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
4 ani

Date de identificare

CUI
45422692
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2022000001247
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
03/01/2022
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. 3 52, Orş. Tăuţii-Măgherăuş, județul MARAMUREŞ
CAEN principal
7020, Activități de consultanță în afaceri și management

Descrierea firmei ATELIER DTL & EEV S.R.L.

ATELIER DTL & EEV S.R.L., din Orş. Tăuţii-Măgherăuş, CUI 45422692, Înființată în 2022. Are ca obiect principal de activitate CAEN 7020, Activități de consultanță în afaceri și management. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 245,6 mii lei, cu un profit net de 78,6 mii lei și 1 angajați.

ATELIER DTL & EEV S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma ATELIER DTL & EEV S.R.L.

ATELIER DTL & EEV S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
V.L.I. AsociatV.L.I. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre ATELIER DTL & EEV S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ATELIER DTL & EEV S.R.L.?

În anul 2025, ATELIER DTL & EEV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 245,6 mii lei.

Este activă firma ATELIER DTL & EEV S.R.L.?

ATELIER DTL & EEV S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2022.

Ce activitate are ATELIER DTL & EEV S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 7020, Activități de consultanță în afaceri și management.