ARIKAN SERV SRL
Înființată în 1997 (29 ani) · Mun. Oradea, județul BIHOR
CUI 9655497· J05/1030/1997
Date de identificare
- CUI
- 9655497
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J05/1030/1997
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 07/08/1997
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Aviatorilor 52A, Mun. Oradea, județul BIHOR
- CAEN principal
- 4321, Lucrări de instalaţii electrice
Descrierea firmei ARIKAN SERV SRL
ARIKAN SERV SRL, din Mun. Oradea, CUI 9655497, Înființată în 1997. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4321, Lucrări de instalaţii electrice. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 2,9 mil lei, cu un profit net de 52,5 mii lei și 7 angajați.
ARIKAN SERV SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma ARIKAN SERV SRL
ARIKAN SERV SRL are 2 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul BIHOR.
Întrebări frecvente despre ARIKAN SERV SRL
Ce cifră de afaceri are ARIKAN SERV SRL?
În anul 2025, ARIKAN SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 2,9 mil lei.
Este activă firma ARIKAN SERV SRL?
ARIKAN SERV SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 1997.
Ce activitate are ARIKAN SERV SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4321, Lucrări de instalaţii electrice.
