ANMA CONTAB TEAM S.R.L.
Înființată în 2022 (4 ani) · Mun. Constanţa, județul CONSTANŢA
CUI 47128333· J2022003984138
Date de identificare
- CUI
- 47128333
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2022003984138
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 04/11/2022
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Eliberării 20, Mun. Constanţa, județul CONSTANŢA
- CAEN principal
- 6920, Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal
Descrierea firmei ANMA CONTAB TEAM S.R.L.
ANMA CONTAB TEAM S.R.L., din Mun. Constanţa, CUI 47128333, Înființată în 2022. Are ca obiect principal de activitate CAEN 6920, Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 253,5 mii lei, cu un profit net de 77,4 mii lei și 2 angajați.
ANMA CONTAB TEAM S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma ANMA CONTAB TEAM S.R.L.
ANMA CONTAB TEAM S.R.L. are 1 asociat și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul CONSTANŢA.
Întrebări frecvente despre ANMA CONTAB TEAM S.R.L.
Ce cifră de afaceri are ANMA CONTAB TEAM S.R.L.?
În anul 2025, ANMA CONTAB TEAM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 253,5 mii lei.
Este activă firma ANMA CONTAB TEAM S.R.L.?
ANMA CONTAB TEAM S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2022.
Ce activitate are ANMA CONTAB TEAM S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 6920, Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal.
