ANDRA CONSTRUCT S.R.L.

Înființată în 2007 (19 ani) · Mun. Blaj, județul ALBA

CUI 22753867· J01/1454/2007

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
47 mii lei
▼ 68,1%
Profit net (2025)
-22,6 mii lei
▼ 134,3%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
19 ani

Date de identificare

CUI
22753867
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J01/1454/2007
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
16/11/2007
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Costache Negri 18, Mun. Blaj, județul ALBA
CAEN principal
4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Descrierea firmei ANDRA CONSTRUCT S.R.L.

ANDRA CONSTRUCT S.R.L., din Mun. Blaj, CUI 22753867, Înființată în 2007. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 47 mii lei, cu o pierdere netă de 22,6 mii lei și 1 angajați.

ANDRA CONSTRUCT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma ANDRA CONSTRUCT S.R.L.

ANDRA CONSTRUCT S.R.L. are 2 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
Ş.A.N. AsociatŞ.S.I. AsociatŞ.S.I. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre ANDRA CONSTRUCT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ANDRA CONSTRUCT S.R.L.?

În anul 2025, ANDRA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 47 mii lei.

Este activă firma ANDRA CONSTRUCT S.R.L.?

ANDRA CONSTRUCT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2007.

Ce activitate are ANDRA CONSTRUCT S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.