ANASTASIADE ZOE S.R.L.
Înființată în 2025 (1 ani) · Mun. Galaţi, județul GALAŢI
CUI 51644820· J2025027335003
Date de identificare
- CUI
- 51644820
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2025027335003
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 16/04/2025
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Brăilei 188B, Mun. Galaţi, județul GALAŢI
- CAEN principal
- 9621, Activități de coafură și frizerie
Descrierea firmei ANASTASIADE ZOE S.R.L.
ANASTASIADE ZOE S.R.L., din Mun. Galaţi, CUI 51644820, Înființată în 2025. Are ca obiect principal de activitate CAEN 9621, Activități de coafură și frizerie. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 4,9 mii lei, cu un profit net de 0 lei și 1 angajați.
ANASTASIADE ZOE S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma ANASTASIADE ZOE S.R.L.
ANASTASIADE ZOE S.R.L. are 1 asociat și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul GALAŢI.
Întrebări frecvente despre ANASTASIADE ZOE S.R.L.
Ce cifră de afaceri are ANASTASIADE ZOE S.R.L.?
În anul 2025, ANASTASIADE ZOE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4,9 mii lei.
Este activă firma ANASTASIADE ZOE S.R.L.?
ANASTASIADE ZOE S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2025.
Ce activitate are ANASTASIADE ZOE S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 9621, Activități de coafură și frizerie.
