A.N.A. PROJECT DESIGN SRL
Înființată în 2015 (11 ani) · Sector 4 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI
CUI 34429687· J40/5105/2015
Date de identificare
- CUI
- 34429687
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J40/5105/2015
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 29/04/2015
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Dunării 33, Sector 4 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI
- CAEN principal
- 7111, Activităţi de arhitectură
Descrierea firmei A.N.A. PROJECT DESIGN SRL
A.N.A. PROJECT DESIGN SRL, din Sector 4 Mun. Bucureşti, CUI 34429687, Înființată în 2015. Are ca obiect principal de activitate CAEN 7111, Activităţi de arhitectură. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 237,6 mii lei, cu un profit net de 16 mii lei și 1 angajați.
A.N.A. PROJECT DESIGN SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma A.N.A. PROJECT DESIGN SRL
A.N.A. PROJECT DESIGN SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Întrebări frecvente despre A.N.A. PROJECT DESIGN SRL
Ce cifră de afaceri are A.N.A. PROJECT DESIGN SRL?
În anul 2025, A.N.A. PROJECT DESIGN SRL a raportat o cifră de afaceri de 237,6 mii lei.
Este activă firma A.N.A. PROJECT DESIGN SRL?
A.N.A. PROJECT DESIGN SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2015.
Ce activitate are A.N.A. PROJECT DESIGN SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 7111, Activităţi de arhitectură.
