AMCFUSCEL CONSTRUCT S.R.L.
Înființată în 2020 (6 ani) · Sat Polovragi Com. Polovragi, județul GORJ
CUI 42255069· J18/136/2020
Date de identificare
- CUI
- 42255069
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J18/136/2020
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 13/02/2020
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Aleea Poiana Fântânii 9, Sat Polovragi Com. Polovragi, județul GORJ
- CAEN principal
- 2511, Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice
Descrierea firmei AMCFUSCEL CONSTRUCT S.R.L.
AMCFUSCEL CONSTRUCT S.R.L., din Sat Polovragi Com. Polovragi, CUI 42255069, Înființată în 2020. Are ca obiect principal de activitate CAEN 2511, Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 99 mii lei, cu un profit net de 761 lei și 2 angajați.
AMCFUSCEL CONSTRUCT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma AMCFUSCEL CONSTRUCT S.R.L.
AMCFUSCEL CONSTRUCT S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul GORJ.
Întrebări frecvente despre AMCFUSCEL CONSTRUCT S.R.L.
Ce cifră de afaceri are AMCFUSCEL CONSTRUCT S.R.L.?
În anul 2025, AMCFUSCEL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 99 mii lei.
Este activă firma AMCFUSCEL CONSTRUCT S.R.L.?
AMCFUSCEL CONSTRUCT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2020.
Ce activitate are AMCFUSCEL CONSTRUCT S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 2511, Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice.
