ALIS SRL

Înființată în 1997 (29 ani) · Mun. Constanţa, județul CONSTANŢA

CUI 9220433· J1997000734138

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
761,3 mii lei
11,8%
Profit net (2025)
131,3 mii lei
81,3%
Număr de angajați 2025
4
Vechimea firmei
29 ani

Date de identificare

CUI
9220433
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J1997000734138
Plătitor TVA
Da
Data înființării
05/03/1997
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Unirii 114, Mun. Constanţa, județul CONSTANŢA
CAEN principal
9531, Repararea și întreținerea autovehiculelor

Descrierea firmei ALIS SRL

ALIS SRL, din Mun. Constanţa, CUI 9220433, Înființată în 1997. Are ca obiect principal de activitate CAEN 9531, Repararea și întreținerea autovehiculelor. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 761,3 mii lei, cu un profit net de 131,3 mii lei și 4 angajați.

ALIS SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma ALIS SRL

ALIS SRL are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
I.I. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre ALIS SRL

Ce cifră de afaceri are ALIS SRL?

În anul 2025, ALIS SRL a raportat o cifră de afaceri de 761,3 mii lei.

Este activă firma ALIS SRL?

ALIS SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 1997.

Ce activitate are ALIS SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 9531, Repararea și întreținerea autovehiculelor.