ALCORP PRODESIGN S.R.L.

Înființată în 2019 (7 ani) · Mun. Tulcea, județul TULCEA

CUI 41704763· J36/650/2019

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
2,6 mii lei
82,1%
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
7 ani

Date de identificare

CUI
41704763
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J36/650/2019
Plătitor TVA
Nu, cod TVA intracomunitar RO42653102
Data înființării
01/10/2019
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Aleea Cristina 3, Mun. Tulcea, județul TULCEA
CAEN principal
1812, Alte activităţi de tipărire n.c.a.

Descrierea firmei ALCORP PRODESIGN S.R.L.

ALCORP PRODESIGN S.R.L., din Mun. Tulcea, CUI 41704763, Înființată în 2019. Are ca obiect principal de activitate CAEN 1812, Alte activităţi de tipărire n.c.a.. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 2,6 mii lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

ALCORP PRODESIGN S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma ALCORP PRODESIGN S.R.L.

ALCORP PRODESIGN S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
C.A.F. AsociatC.A.F. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre ALCORP PRODESIGN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ALCORP PRODESIGN S.R.L.?

În anul 2025, ALCORP PRODESIGN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2,6 mii lei.

Este activă firma ALCORP PRODESIGN S.R.L.?

ALCORP PRODESIGN S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2019.

Ce activitate are ALCORP PRODESIGN S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 1812, Alte activităţi de tipărire n.c.a..