ALCATRON SRL

Înființată în 2002 (24 ani) · Sat Măgura Com. Măgura, județul BACĂU

CUI 14923898· J04/681/2002

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
24 ani

Date de identificare

CUI
14923898
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J04/681/2002
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
07/10/2002
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
, Sat Măgura Com. Măgura, județul BACĂU
CAEN principal
7311, Activităţi ale agenţiilor de publicitate

Descrierea firmei ALCATRON SRL

ALCATRON SRL, din Sat Măgura Com. Măgura, CUI 14923898, Înființată în 2002. Are ca obiect principal de activitate CAEN 7311, Activităţi ale agenţiilor de publicitate. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

ALCATRON SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma ALCATRON SRL

ALCATRON SRL are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
L.A.O. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre ALCATRON SRL

Ce cifră de afaceri are ALCATRON SRL?

În anul 2025, ALCATRON SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma ALCATRON SRL?

ALCATRON SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2002.

Ce activitate are ALCATRON SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 7311, Activităţi ale agenţiilor de publicitate.