AGRO NIROS SRL
Înființată în 2005 (21 ani) · Mun. Craiova, județul DOLJ
CUI 18188994· J16/2403/2005
Date de identificare
- CUI
- 18188994
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J16/2403/2005
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 06/12/2005
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. NICOLAE IORGA 17, Mun. Craiova, județul DOLJ
- CAEN principal
- 121, Cultivarea strugurilor
Descrierea firmei AGRO NIROS SRL
AGRO NIROS SRL, din Mun. Craiova, CUI 18188994, Înființată în 2005. Are ca obiect principal de activitate CAEN 121, Cultivarea strugurilor. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.
AGRO NIROS SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma AGRO NIROS SRL
AGRO NIROS SRL are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul DOLJ.
Întrebări frecvente despre AGRO NIROS SRL
Ce cifră de afaceri are AGRO NIROS SRL?
În anul 2025, AGRO NIROS SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.
Este activă firma AGRO NIROS SRL?
AGRO NIROS SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2005.
Ce activitate are AGRO NIROS SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 121, Cultivarea strugurilor.
