ADCRISCREDIT SRL

Înființată în 2014 (12 ani) · Mun. Timişoara, județul TIMIŞ

CUI 32953579· J2014000767359

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
298,5 mii lei
▲ 8%
Profit net (2025)
83,6 mii lei
▼ 11,6%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
12 ani

Date de identificare

CUI
32953579
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2014000767359
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
20/03/2014
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Paris 19, Mun. Timişoara, județul TIMIŞ
CAEN principal
6492, Alte activităţi de creditare

Descrierea firmei ADCRISCREDIT SRL

ADCRISCREDIT SRL, din Mun. Timişoara, CUI 32953579, Înființată în 2014. Are ca obiect principal de activitate CAEN 6492, Alte activităţi de creditare. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 298,5 mii lei, cu un profit net de 83,6 mii lei și 1 angajați.

ADCRISCREDIT SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma ADCRISCREDIT SRL

ADCRISCREDIT SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
J.I. AsociatJ.I. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre ADCRISCREDIT SRL

Ce cifră de afaceri are ADCRISCREDIT SRL?

În anul 2025, ADCRISCREDIT SRL a raportat o cifră de afaceri de 298,5 mii lei.

Este activă firma ADCRISCREDIT SRL?

ADCRISCREDIT SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2014.

Ce activitate are ADCRISCREDIT SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 6492, Alte activităţi de creditare.