ADABENZ-TRUCK SRL

Înființată în 2017 (9 ani) · Sat Frătăuţii Noi Com. Frătăuţii Noi, județul SUCEAVA

CUI 37728071· J33/1005/2017

DIZOLVARENEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
Profit net (2025)
-49,7 mii lei
▼ 15,9%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
9 ani

Date de identificare

CUI
37728071
Stare
DIZOLVARE
Nr. Reg. Com.
J33/1005/2017
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
09/06/2017
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Sat Frătăuţii Noi Com. Frătăuţii Noi, județul SUCEAVA
CAEN principal
4520, Întreţinerea şi repararea autovehiculelor

Descrierea firmei ADABENZ-TRUCK SRL

ADABENZ-TRUCK SRL, din Sat Frătăuţii Noi Com. Frătăuţii Noi, CUI 37728071, Înființată în 2017. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4520, Întreţinerea şi repararea autovehiculelor. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu o pierdere netă de 49,7 mii lei și 1 angajați.

ADABENZ-TRUCK SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma ADABENZ-TRUCK SRL

ADABENZ-TRUCK SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
H.S.I. AsociatH.S.I. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre ADABENZ-TRUCK SRL

Ce cifră de afaceri are ADABENZ-TRUCK SRL?

În anul 2025, ADABENZ-TRUCK SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma ADABENZ-TRUCK SRL?

ADABENZ-TRUCK SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea DIZOLVARE, înființată în 2017.

Ce activitate are ADABENZ-TRUCK SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4520, Întreţinerea şi repararea autovehiculelor.