AAD BIANCA SPEDITION CARGO S.R.L.

Înființată în 2019 (7 ani) · Sat Valea Mare-Podgoria Orş. Ştefăneşti, județul ARGEŞ

CUI 40899900· J03/1025/2019

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2024)
0 lei
▼ 100%
Profit net (2024)
-180 lei
▲ 98,6%
Număr de angajați 2024
0
Vechimea firmei
7 ani

Date de identificare

CUI
40899900
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J03/1025/2019
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
02/04/2019
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Drm. Zăvoi 143, Sat Valea Mare-Podgoria Orş. Ştefăneşti, județul ARGEŞ
CAEN principal
4941, Transporturi rutiere de mărfuri

Descrierea firmei AAD BIANCA SPEDITION CARGO S.R.L.

AAD BIANCA SPEDITION CARGO S.R.L., din Sat Valea Mare-Podgoria Orş. Ştefăneşti, CUI 40899900, Înființată în 2019. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4941, Transporturi rutiere de mărfuri. În anul 2024, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu o pierdere netă de 180 lei și 0 angajați.

AAD BIANCA SPEDITION CARGO S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma AAD BIANCA SPEDITION CARGO S.R.L.

AAD BIANCA SPEDITION CARGO S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
D.A.A. AsociatD.A.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre AAD BIANCA SPEDITION CARGO S.R.L.

Ce cifră de afaceri are AAD BIANCA SPEDITION CARGO S.R.L.?

În anul 2024, AAD BIANCA SPEDITION CARGO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma AAD BIANCA SPEDITION CARGO S.R.L.?

AAD BIANCA SPEDITION CARGO S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2019.

Ce activitate are AAD BIANCA SPEDITION CARGO S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4941, Transporturi rutiere de mărfuri.